אודות

אודות ק.מ.מ מפעלי מחזור

הידע והיכולת לטפל בנייר שלך
מחזור נייר במפעל קממ

חברת ק.מ.מ. מפעלי מחזור הוקמה בשנת 1989, מנוהלת ע”י משפחת קורטוב והיא בבעלות פרטית.

החברה עוסקת באיסוף, מיון, גריסה, עיבוד והפצה של פסולת נייר מסוגים שונים, כגון: נייר לבן, נייר .עיתון, נייר קרטון ועוד.

לחברת צי משאיות מסוגים שונים אשר מעניקים לאלפי לקוחותינו מהמגזר הפרטי, העסקי והמוניציפלי, מקריית שמונה ועד אילת את שירותי איסוף הנייר/ גריסת הנייר ועוד.

החברה בעלת ניסיון עתיר שנים ומעניקה את שירותיה בפריסה ארצית עבור כל סוגי הפסולת היבשה. לחברה ארבעה אתרי פעילות לאורכה של הארץ, לטיפול בחומרים השונים.

קממ מפעל

מפעילויות החברה:

ספינת הדגל של החברה – גריסת נייר ואבטחת מידע. חברת ק.מ.מ היא החברה המובילה בתחום זה ומעניקה שרותי גריסה ואבטחת מידע למגוון רחב של גופים, חלקם מסווגים ביותר. החברה עומדת בתקנים המחמירים ביותר של אותם גופים.איסוף ומחזור אלפי טונות נייר וקרטון בחודש מהמגזר המוניציפלי בכל רחבי הארץ.

השכרת מכבשים ודחסנים למאות לקוחות ברחבי הארץ לרבות מרכולים וקניונים.

חברת ק.מ.מ הינה חלוצה בתחום ההפרדה במקור והיא המקימה והמתפעלת הראשונה של פרוייקט המיכלים הכחולים, אשר מפוזרים בבנייני מגורים בערים שונות ברחבי הארץ ומשמשים לאיסוף נייר ביתי, נייר עיתון וכו'.

פרוייקט זה פתח את הדלת לצבע נוסף בחדר האשפה: מיכלים בצבע כחול המאפשרים לדיירי הבניינים להעביר את הנייר ישירות למחזור. כיום, בעקבות המיכלים הכחולים, נוספו גם פחים כתומים לאריזות, פחים חומים לפסולת אורגנית ועוד.

החברה פיתחה את השוק העולמי עבור נייר עיתון שהדרישה שלו בישראל נמוכה מאד. בעקבות פיתוח השוק נוצר אינטרס לאיסוף הנייר. החברה משרתת כ- 3 מיליון תושבים ברחבי הארץ.

חברת ק.מ.מ היא קבלן משנה של תאגיד אל"ה:

החברה דואגת לאיסוף מסודר של כל בקבוקי הפלסטיק (לא לפיקדון) והיא אחד השחקנים הגדולים בשוק זה בישראל. לאחר שאיבת הבקבוקים מהמחזורית, החברה דואגת להפרדתם לפי צבעים (שקוף/ צבעוני) ולפי התכולה שהיתה בהם (הפרדת בקבוקי חומרי הניקוי – אקונומיקה וכו').

חברת ק.מ.מ היא קבלן משנה של תאגיד תמיר:

החברה בנתה עבור התאגיד מפעל אוטומטי בסטנדרטים אירופאים גבוהים עם מערך מיון אופטי, בו מפרידים את המוצרים המגיעים מהפח הכתום. המפעל מפריד ומאפשר מחזור של 7 מוצרים מהפח הירוק.

איסוף טקסטיל: האם ידעתם כי כ-10% מהפסולת המיוצרת בשנה מגיע ממוצרי טקסטיל? חברת ק.מ.מ דואגת לאיסוף ומחזור טקסטיל לשימוש חוזר במדינות עולם שלישי ובתעשייה.

ק.מ.מ היא החברה המובילה בארץ בתחום המחזור ואיכות הסביבה, מפתחת פרוייקטים חדשים ומצעידה את תהליכי המחזור והטיפול בפסולת בארץ.

לחברת ק.מ.מ. מפעלי מחזור יש את הידע והיכולת המתאימים לטיפול בפסולת הנייר שלך, בריכוזו ובפינויו ממשרדך.

אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון אמצעים מתאימים לפי הצרכים השונים של כל ארגון וארגון. צרו איתנו קשר למציאת הפתרון המתאים עבור הארגון שלכם.

יש לכם שאלה?

צרו איתנו קשר לכל הפרטים