כל סוגי הדחסנים בהתאמה

דחסנים

לדחיסת קרטון ונייר

חברת ק.מ.מ מובילה בישראל את תהליך ההפרדה במקור של פסולת הנייר משאר הפסולת לטובת מחזור איכותי ויעיל יותר. ההפרדה במקור היא אחד היסודות של המחזור בכלל ושל מחזור הנייר בפרט, כיוון שהיא שומרת על פסולת הנייר מופרדת נשאר האשפה, כשהיא נקייה ויבשה. ההפרדה במקור של פסולת הנייר יכולה להתבצע בכל מקום בו יש פסולת נייר, ולכן הצבנו דחסים מיוחדים לאיסוף נייר וקרטון במפעלים גדולים ובכל מקום בו מיוצרת כמות גדולה של פסולת נייר.
שיטת הדחסנים של ק.מ.מ נוחה לא רק לחברה בעת איסוף הפסולת, אלא גם עבור המפעלים שהדחסנים מוצבים אצלם. כל שנדרש מהם הוא להשליך את הנייר והקרטון לתוך הדחסן ולהפעיל אותו. תהליך הדחיסה דרוש כדי לצמצם ככל האפשר את נפח פסולת הנייר בתוך המיכל.

דחסנים מיוחדים לדחיסת נייר וקרטון

ישנם סוגים שונים של דחסנים המתאימים לדחיסת חומרים שונים, ולא כל דחסן מתאים לכל חומר. הדחסנים שאנו מציבים אצל לקוחותינו הם דחסנים ייעודיים לנייר וקרטון, ומאפשרים ריקון נוח של המיכל כאשר הוא מלא, בעוד בדחסנים אחרים שתוכנס בהם פסולת קרטון צפויה בעיה בעת ריקון המיכל.
התאמה מקסימלית של הדחסן לצורך שלכם

דחסנים בגדלים שונים

ברשות חברת ק.מ.מ מספר דחסני נייר וקרטון בגדלים שונים ומסוגים שונים, ואנו מתאימים לכל לקוח את הדחסן האידיאלי בהתאם לצרכים שלו. נפח הדחסן המוצב אצל הלקוח מותאם לכמות פסולת הנייר שהוא מייצר ולתדירות הפינוי שלה, כפי שמסוכם עימו.
ישנם שני סוגי דחסנים:

סוגי דחסנים

דחסן אינטגרלי
בדחסן אינטגרלי בו מערכת הדחיסה היא חלק בלתי נפרד ממיכל הדחסן עצמו. פינוי דחסן נייר אינטגרלי נעשה על ידי לקיחת הדחסן המלא לחברת ק.מ.מ, שם מתבצעת שקילה של הדחסן וריקונו באזור המתאים להמשך הטיפול. לאחר ריקון הדחסן המשאית חוזרת למפעל ממנו הוא נלקח ומציבה אותו בחזרה במקומו למילוי מחודש.

דחסן נתיק
בדחסן נתיק בו מערכת הדחיסה מוצבת קבוע אצל הלקוח, ובעת הריקון מתבצעת החלפה של המיכל בלבד, ללא מערכת הדחיסה. דחסן נתיק מוצב בדרך כלל במקומות בהם הוא מחובר למערכת שאיבה.

icon

דחסנים להתאמה מקסימלית

icon

גדלים שונים של דחסנים

icon

דחסנים מיוחדים לנייר וקרטון

יש לכם שאלה?

צרו איתנו קשר לכל הפרטים