איסוף נייר בהיקף תעשייתי

איסוף נייר ממפעלים ומשרדים

איסוף קבוע מבית העסק

חברת ק.מ.מ היא חלוצת מחזור הנייר בארץ ומובילה את עיצוב דעת הקהל בכל הקשור למחזור פסולת והפרדה במקור. נייר מהווה כ-30% מהפסולת הכללית המיוצרת בישראל וההפרדה במקור של נייר אינה רק בחיסכון באנרגיה על הפרדת הפסולת לאחר מכן, אלא הכרח חיוני, כי נייר שנרטב או מתלכלך מפסולת אחרת כבר אינו ניתן למחזור. לכן, מלבד הצבת מיכלי איסוף נייר וקרטון בבנייני מגורים, אנו עוסקים גם באיסוף נייר ממשרדים ומפעלים.
במפעלי נייר ובתי דפוס גדולים אנו מחזיקים בדרך קבע מיכל מחזור נייר גדול אשר מוחלף כל פרק זמן קבוע על ידינו, אך מה עושים במקומות בהם פסולת הנייר אינה מצריכה החזקת מיכל גדול ואינה מצדיקה את המקום שהוא תופס?

במקומות עבודה רבים, משרדים, מפעלים ועוד, ניתן לאסוף את הנייר במיכלים בגדלים שונים שחברת ק.מ.מ מספקת לחברה בהתאם לצורך. אנו נגיע עם הציוד המתאים לאסוף את הנייר המשומש בזמנים שייקבעו מראש לנוחותכם.
בניגוד לנייר עיתון לדוגמא, המהווה את רוב פסולת הנייר הנאספת מבנייני מגורים ומתאים בעיקר להכנת קרטוני ביצים כחומר ממוחזר, נייר משרדי הוא נייר איכותי, ולאחר תהליך הלבנה שמנקה אותו מהדיו ניתן להכין ממנו מוצרי נייר שונים כמו נייר טואלט ועוד.
איסוף הנייר המשרדי למחזור מאפשר לא רק את הקטנת הזיהום הסביבתי אלא גם מקל על החברות בהקטנת כמות הזבל הנאספת בפחי האשפה של החברה. חברת ק.מ.מ שמחה לשתף פעולה עם כל גוף, ראשות או חברה שמעוניינים לקחת חלק במאמצי השמירה על הסביבה ועובדת עם מפעלים, חברות, משרדים ועיריות רבים באיסוף פסולת נייר ומזמינה אתכם להצטרף אלינו.

icon

הקטנת הזיהום הסביבתי

icon

איסוף הנייר על ידינו

icon

הפרדה למיכלים בגדלים שונים

יש לכם שאלה?

צרו איתנו קשר לכל הפרטים