גריסת חומרים מסווגים ומדיה מגנטית

טיפול בחומרים מסווגים

פתרון כולל למידע השמור בחברתך

חברת ק.מ.מ. מפעלי מחזור בע"מ מתמחה בשרותי אבטחת מידע, גריסת מסמכים מסווגים, השמדת מדיה מגנטית מכל הסוגים ומתן פתרון כולל לכל המידע השמור והחשוב בחברתך.
מתחם הגריסה שלנו סגור ומאובטח, וקיימת בו שמירה 24 שעות ביממה, כולל צילום רציף במצלמות אבטחה. השמירה הקפדנית שלנו על מתחם הגריסה לחומרים מסווגים נועדה להעניק ללקוחות החברה את הביטחון המקסימלי כי כל המידע אשר נאסף בכל צורה שהיא ומיועד לגריסה והשמדה, אכן נגרס ומושמד בתהליך המחזור.
לחברת ק.מ.מ גמישות גבוהה בכל הנוגע להקשבה לצרכי הלקוחות, בעיקר כאשר מדובר בחומרים מסווגים שיש להשמידם, ואנו עושים ככל שביכולתו כדי ששביעות רצונם של הלקוחות תהיה מלאה. במידה והלקוח מעוניין בכך אנו נשלח ניידת גריסה מאוישת על ידי צוות מיומן ומנוסה שיבצע את גריסת החומרים המסווגים בחצר הלקוח, ומול עיניו ממש.

Shredder – מגרסה
חברת ק.מ.מ מפעילה – לראשונה בישראל – טכנולוגיית גריסה ייחודית המקצרת ומייעלת את תהליך גריסת הנייר ומעניקה ללקוח את הביטחון המלא לאבטחת המידע.
טכנולוגיה זו, המופעלת במתחם הגריסה מהמאובטח שלנו, מאפשרת לקבוע את גודל החומר הגרוס, עד לכדי פתיתי נייר קטנטנים, ולגרוס לא רק נייר אלא גם מגוון פריטים שעשויים מחומרים שונים כמו כרטיסי אשראי, תעודות זהות, סרטים מגנטיים, מעגלים מודפסים ועוד.

 השמדת מדיה מגנטית
רוב המידע נשמר היום בצורות שונות במדיה מגנטית, כולל מידע סודי ושמור. מחיקת המידע מההתקנים אינה מספיקה משום שניתן לשחזר את הנתונים ולכן הפתרון הטוב ביותר להשמדת המידע הנאגר בהתקנים המגנטיים והאלקטרוניים הוא השמדת ההתקנים עצמם.
מערך השמדת המדיה הגנטית של חברת ק.מ.מ עומד לרשותכם לביצוע השמדה של מדיה מגנטית מכל סוג: דיסקים, דיסקטים, דיסקים קשיחים, קלטות גיבוי, כרטיסים אלקטרוניים ועוד, במתחם המאובטח שלנו.
הליך הגריסה והשמדת ההתקנים נעשה תוך בקרה ופיקוח מלאים של הלקוח או מי מטעמו, אם רצונו בכך, ובסיומו אנו מנפיקים אישור השמדת מדיה מגנטית.

icon

אפשרות לגריסה בחצר הלקוח

icon

גריסת נייר בטכנולוגיה ייחודית

icon

מתחם גריסה סגור ומאובטח

יש לכם שאלה?

צרו איתנו קשר לכל הפרטים