בין לקוחותינו

הצטרפו אלינו

כבר מעל 20 שנים

לחברת ק.מ.מ מגוון רחב של לקוחות

את מגוון הלקוחות של חברת ק.מ.מ. ניתן לסווג לשלשה תחומים:

 

איסוף נייר מסווג

איסוף כללי ועריות ומועצות מקומיות איסוף נייר מסווג לחברת ק.מ.מ. הכלים המתאימים לטיפול בנייר המסווג אשר ברשותך. בעזרת מגוון רחב של מגרסות חלקן ניידות וחלקן נייחות אנו נותנים מענה כולל לכל צרכי אבטחת המידע הקיימים כיום, מגוון כלי איסוף ומשאיו שונות אשר יבצעו את העבודה לשביעות רצונך. עם מגוון לקוחות במחלקה זו אשר כוללים את הגופים המאובטחים ביותר בארץ אשר נותנים את אמונם בחברתנו לטיפול כולל של איסוף גריסה והשמדת הנייר.

 

איסוף כללי

בעזרת משאיות מתקדמות, מיכשור מתאים, מכבשים ומכונות נוספות אנו מבצעים לאלפי לקוחות ברחבי הארץ איסוף של נייר וקרטון. לחברתנו המענה לכל צורך בנושא זה, בין אם מדובר במשרד קטן המייצר פסולת נייר ובין אם מדובר במפעל גדול או מרכז לוגיסטי – חברת ק.מ.מ. היא התשובה!

 

עיריות ומועצות מקומיות

עשרות עיריות ומועצות מקומיות מקבלות שרותי איסוף נייר מחברתנו. בכל סוג של פסולת נייר ציבורית כגון: נייר עיתון, קרטון, נייר לבן וכו' אנו יודעים להעניק את הפתרון. ע"י הצבת כלובי קרטון במרכזית מוניציפאלים, מתקנים שונים לאיסוף נייר עיתון, ומתקנים שונים לאיסוף נייר לבן אנו מעניקים לכלל התושבים בעיר/מועצה את הנוחות המירבית ואת הנגישות למתקני המחזור המוניציפאלים.

יש לכם שאלה?

צרו איתנו קשר לכל הפרטים